1212.png
תחרויות ספורט בנתניה

תחרויות המכביה

3_10x.png
Group 29235-01_edited.png

בואו לחזות בספורטאים מקצועיים מתחרים במגוון הרחב של תחרויות המכביה!
במהלך האירוע יתקיימו טורנירים שונים בהם תוכלו לצפות מקרוב בספורטאים מרחבי העולם ולעודד אותם להגיע לשיא היכולות שלהם בענפים כמו מסלול הנינג'ה, קיר טיפוס, כדורעף חופים, כדורגל חופים, גלישה וכדורסל של 3X3.

תחרויות המכביה

9:30 - 11:00 – כדורגל חופים - גמר


תחרויות המכביה

יום שישי 22.7.2022

סבב בוקר 9:00 - 13:00

תחרויות המכביה

15:30 - 16:20 – כדורעף חופים - נבחרות הנערות בגילאי 16

15:30 - 16:20 – כדורעף חופים - נבחרות הנשים

16:20 - 17:10 – כדורעף חופים - נבחרות הנערים בגילאי 16

16:20 - 17:10 – כדורעף חופים - נבחרות הגברים

17:10 - 18:00 – כדורעף חופים - גמר נבחרות הנערות בגילאי 16

17:10 - 18:00 – כדורעף חופים - גמר נבחרות הנשים

18:00 - 18:50 – כדורעף חופים - גמר נבחרות הנערים בגילאי 16

18:00 - 18:50 – כדורעף חופים - גמר נבחרות הגברים

18:50 – כדורעף חופים - טקס נבחרות גילאי 16, גברים ונשים

תחרויות המכביה

יום חמישי 21.7.2022

סבב ערב 15:00 - 19:00

תחרויות המכביה

9:00 - 11:00 – חצי גמר כדורגל חופים

9:20 - 10:10 – כדורעף חופים - חצי גמר נבחרות הנשים

9:20 - 10:10 – כדורעף חופים - חצי גמר נבחרות הנערים בגילאי 16 

10:10 - 10:50 – כדורעף חופים - חצי גמר נבחרות הנערים בגילאי 18

11:00 - 11:50 – כדורעף חופים - חצי גמר נבחרות הנערות בגילאי 18

11:50 – כדורעף חופים - טקס נבחרות גילאי 18



תחרויות המכביה

יום חמישי 21.7.2022

סבב בוקר 9:00 - 13:00

תחרויות המכביה

9:20 - 10:10 – כדורעף חופים - נבחרות הנערים בגילאי 16 מארה"ב, ברזיל וישראל

10:10 - 11:00 – כדורעף חופים - נבחרות הגברים מברזיל, מקסיקו, אוקראינה, ונצואלנה וישראל 

11:00 - 11:50 – כדורעף חופים - נבחרות הנערים בגילאי 18 מברזיל, ארה"ב, גרמניה וישראל

11:50 - 12:40 – כדורעף חופים - נבחרות הנערות בגילאי 18

9:00 - 12:00 – גמר מתחרי קיר הטיפוס

תחרויות המכביה

יום רביעי 20.7.2022

סבב בוקר 9:00 - 13:00

תחרויות המכביה

15:00 - 18:00 – כדורסל 3 על 3 לאורך המשמרת:

הונגריה נערים 18, ארה"ב נערים 18, ישראל נערים 18, עולים נערים 18

15:30 - 16:20 – כדורעף חופים - נבחרות הנערים בגילאי 18 מברזיל, ארה"ב, גרמניה וישראל

16:20 - 17:10 – כדורעף חופים - נבחרות הגברים ממקסיקו וישראל

17:10 - 18:00 – כדורעף חופים - נבחרות הנערים בגילאי 16 מישראל, ארה"ב וברזיל

18:00 - 18:50 – כדורעף חופים - נבחרות הנערים בגילאי 18 מברזיל, ארה"ב, גרמניה וישראל

15:00 - 18:00 – טורניר אליפות ישראל בפוצ'יבולי

16:00 - 19:00 – מסלול הנינג'ה - תחרות עלית

תחרויות המכביה

יום שלישי 19.7.2022

סבב ערב 15:00 - 19:00

תחרויות המכביה

9:20 - 10:10 – כדורעף חופים - נבחרות הנערות בגילאי 16 מישראל, וארה"ב

9:20 - 10:10 – כדורעף חופים - נבחרות הנערות בגילאי 18 מברזיל, ארה"ב וישראל

10:10 - 11:00 – כדורעף חופים - נבחרות הגברים מישראל, ברזיל, אוקראינה, ונצואלה ומקסיקו

11:00 - 11:50 – כדורעף חופים - נבחרות הנשים מ"עולים" ומגרמניה

11:50 - 12:40 – כדורעף חופים - נבחרות הנערות בגילאי 18 מארה"ב וברזיל

9:00 - 11:30 – כדורגל חופים - נבחרות הגברים מצרפת, אורוגוואי, ישראל וארגנטינה

9:00 - 11:00 – חצי גמר קיר מתחרי קיר הטיפוס

9:00 - 11:30 – מסלול הנינג'ה - תחרות עלית

תחרויות המכביה

יום שלישי 19.7.2022

סבב בוקר 9:00 - 13:00

תחרויות המכביה

15:00 - 16:20 – כדורעף חופים - נבחרות הנערים בגילאי 18 מברזיל, ישראל, ארה"ב וגרמניה

16:20 - 17:10 – כדורעף חופים - נבחרות הגברים מברזיל, ונצואלה, ישראל, אוקראינה ומקסיקו

18:00 - 18:50 – כדורעף חופים - נבחרות הנערים בגילאי 18 מברזיל, ישראל, ארה"ב וגרמניה

15:00 - 18:00 – כדורסל 3 על 3 לאורך המשמרת:

ישראל נערים 18, ארה"ב נערים 18, הונגריה נערים 18

15:00 - 18:00 – טורניר אליפות ישראל בפוצ'יבולי

16:00 - 18:30 – מסלול הנינג'ה - תחרויות ג'וניורס ומאסטרס

תחרויות המכביה

יום שני 18.7.2022

סבב ערב 15:00 - 19:00

תחרויות המכביה

9:20 - 10:10 – כדורעף חופים - נבחרות הנשים מישראל וארה"ב

9:20 - 10:10 – כדורעף חופים - נבחרות הנערות בגילאי 16 מישראל, ברזיל וארה"ב

10:10 - 11:00 – כדורעף חופים - נבחרות הגברים מברזיל, ישראל, ונצואלה, מקסיקו ואוקראינה

11:00 - 12:40 – כדורעף חופים - נבחרות הנערים בגילאי 16 מישראל, ארה"ב וברזיל

11:00 - 11:50 – כדורעף חופים -  נבחרות הנערות בגילאי 18 מישראל, ברזיל וארה"ב

11:50 - 12:40 – כדורעף חופים - נבחרות הנשים מישראל וארה"ב

9:00 - 12:00 – כדורסל 3 על 3 לאורך המשמרת:

אורוגוואי גברים, ארה"ב גברים, אוסטרליה גברים, מקסיקו גברים, גרמניה גברים, ישראל גברים, צרפת גברים, צ'ילה גברים, קובה גברים

9:00 - 13:00 – תחרויות קיר טיפוס

9:00 - 13:00 – תחרויות גלישה

9:00 - 11:30 – כדורגל חופים - נבחרות הגברים של ישראל, אורוגוואי, ארגנטינה וצרפת

תחרויות המכביה

יום שני 18.7.2022

סבב בוקר 9:00 - 13:00

תחרויות המכביה

15:00 - 16:20 – כדורעף חופים - נבחרות הנערים בגילאי 18 מגרמניה, ישראל וארה"ב

16:20 - 17:10 – כדורעף חופים - נבחרות הגברים מברזיל, מקסיקו, ונצואלה, אוקראינה וישראל

17:10 - 18:00 – כדורעף חופים - נבחרות הנשים של גרמניה, ארה"ב וישראל

18:00 - 18:50 – כדורעף חופים - נבחרות הנערים בגילאי 18 מגרמניה, ברזיל וארה"ב

15:30 - 18:00 – כדורסל 3 על 3 לאורך המשמרת:

מקסיקו גברים, ארה"ב גברים, אורוגוואי גברים, ישראל גברים, אוסטרליה גברים, גרמניה גברים, צרפת גברים, קובה גברים,צ'ילה גברים

16:00 - 18:30 – מסלול הנינג'ה - תחרות נוער

תחרויות המכביה

יום ראשון 17.7.2022

סבב ערב 15:00 - 19:00

תחרויות המכביה

9:00 - 11:00 – כדורגל חופים - נבחרות הגברים מארגנטינה, אורוגוואי, צרפת וישראל

9:20 - 10:10 – כדורעף חופים - נבחרות הגברים של ישראל, אוקראינה, ונצואלה ומקסיקו

10:10 - 11:00 – כדורעף חופים - נבחרות הנערים בגילאי 16 של ברזיל, ארה"ב  וישראל

10:10 - 11:50 – כדורעף חופים - נבחרות הנערות בגילאי 18 של ישראל וארה"ב

11:00 - 11:50 – כדורעף חופים - נבחרות הנערות בגילאי 16 של ישראל, ברזיל וארה"ב

11:50 - 12:00 – כדורעף חופים - נבחרות הגברים של ברזיל ומקסיקו

9:00 - 13:00 – כדורסל 3 על 3 לאורך המשמרת:

אוסטרליה נשים, ארה"ב נשים, ישראל נשים, ארה"ב נערים 18, עולים נערים 18, ישראל נערים 18, הונגריה נערים 18, ארה"ב נערים 18, ישראל נשים, ארה"ב נשים, אוסטרליה נשים

9:00 - 11:30 – מסלול הנינג'ה - תחרות נוער


תחרויות המכביה

יום ראשון 17.7.2022

סבב בוקר 9:00 - 13:00

תחרויות המכביה

במשמרת זו אין תחרויות רשמיות של המכביה

תחרויות המכביה

יום חמישי 14.07.2022

סבב ערב 15:00 - 19:00

תחרויות המכביה

9:30 - 13:00 – משחקי כדורסל של 3 על 3 לאורך המשמרת:

ארה"ב נשים, ישראל נשים, אוסטרליה גברים, ארה"ב גברים, גרמניה גברים, אורוגוואי גברים, ישראל גברים, מקסיקו גברים, אוסטרליה נשים, צ'ילה גברים, קובה גברים, צרפת גברים

9:30 - 12:30 – משחקי נבחרות הטניס חופים - שני מגרשים

10:00 - 11:30 – מסלול הנינג'ה - תחרות ג'וניורס

11:30 - 13:00 – מסלול הנינג'ה - תחרויות מאסטרס

תחרויות המכביה

יום שישי 15.7.2022

סבב בוקר 9:00 - 13:00